РІШЕННЯ ЗАСІДАНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

                                                       

 

МОШУРІВСЬКА      СІЛЬСЬКА     РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

              17.04.2019                                                                   № 08

 

        

                                                  

Про розгляд звернень громадян

 за І квартал 2019 року

 

 

         Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Караюз А.С. про підсумки роботи зі  зверненнями громадян за І квартал  2019 року, виконком сільської ради відмічає, що за І квартал 2019 року до сільської ради   надійшло  7  звернень громадян, з них: 1 письмове та 6 усних,  по земельних  питаннях  – 15, всі звернення  розглянуті у визначені терміни,  відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», підпункту 1 пункту б  статті 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ :

         1.Інформацію секретаря виконкому Караюз А.С.  взяти до відома.

         2.Сільському голові Пономаренко Н.П., секретарю сільської ради Караюз А.С. та спеціалісту ІІ категорії ( замлевпоряднику) Найчук  С.П.  продовжувати дотримуватися чинного законодавства у роботі зі зверненнями громадян відповідно до  повноважень.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                     Н. Пономаренко

 

 

 

 

 

 

 

МОШУРІВСЬКА      СІЛЬСЬКА     РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                         17.04.2019                                                                   № 09

 

        

                                                  

Про організацію благоустрою

 населеного пункту

       Відповідно до статті 5, 20 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», підпункту 7 пункту „а” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", з метою здійснення комплексу заходів з благоустрою населеного пункту, поліпшення естетичного, санітарного стану територій та об”єктів масового перебування людей, виконавчий комітет сільської ради  в и р і ш и в :

            1.Навести належний порядок на територіях установ,підприємств та  організацій, зупинок громадського транспорту, території місць поховань (кладовища, сільські пам»ятники),  з цією метою :

  • керівникам організацій, підприємств та установ села  організувати прибирання та наведення належного санітарного стану на  закріплених територіях  до 01травня 2019року;
  • виконавчому комітету провести повуличні обходи з метою виявлення стихійних сміттєзвалищ, вжити заходи щодо їх ліквідації.
  • спеціалісту ІІ категорії   сільської ради провести роботу серед населення  по наведенню порядку по вулицях населеного пункту  (прибирання будівельних матеріалів та інше), особливу увагу звернути на стан територій закинутих об»єктів;
  • не допускати накопичення твердих  побутових відходів на території населеного пункту, впорядкувати місце зберігання твердих побутових відходів (сміттєзвалище).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Дем»янчука П.Г.

 

 

Сільський голова                                                                             Н. Пономаренко